Dřevostavby Bartoš / O nás

Dřevostavby Bartoš

Historie firmy Bartoš dřevostavby

Dřevostavby nás doprovází již od června roku 1990, kdy naše firma vznikla. Majitelem a zakladatelem je František Bartoš, odtud pak také vznikl název firmy - Bartoš Dřevostavby, s.r.o. Zabýváme se projektováním a stavbou dřevostaveb a dalších dřevěných staveb.  Až do roku 1995 se firma věnovala pozemnímu stavitelství. Od roku 1995 se začala věnovat pouze stavbě domů z masivního dřeva, zejména roubenek a dalších dřevostaveb. Navázala tak na více jak několikasetletou tradici stavby roubených domů a tesařského řemesla v českých zemích.

Dřevostavby Bartoš - sídlo

Dřevostavby Bartoš - zahraniční zkušenosti

Po zhotovení několika domů majitel pan Bartoš odletěl do Kanady k firmě, která dřevostavby z masivního dřeva vyrábí již více než sto let. U této firmy čerpal nové zkušenosti, pozoroval nové technologie a způsoby stavby dřevostaveb a roubenek, včetně vhodnosti různých typů dřevin pro dané konstrukce. Z těchto zkušeností firma těží a vychází do dnešní doby.

Rozšíření výroby dřevostavby Bartoš

Dřevostavby Bartoš a technologieV roce 2000 došlo k rozšíření výrobních kapacit rekonstrukcí prostor bývalých jezdeckých kasáren v obci Kosořín u Chocně. Do těchto prostor, které to umožňovaly, byla v roce 2002 nainstalována nová jedinečná technologie – CNC počítačově řízený stroj na kompletní zpracování dřeva, včetně výroby tesařských konstrukcí, roubených a skeletových domů.
 

Dřevostavby Bartoš - zabýváme se:

Kromě tesařské výroby a montáže se zabýváme projekční činností dřevostaveb, výrobou konstrukčních prvků z lepeného dřeva (stěny, stropy, střešní pláště), na což máme certifikáty z Výzkumného a vývojového dřevařského ústavu v Praze.

Certifikáty jsou k nahlédnutí zde: Dřevostavby Bartoš - Certifikáty

Bartoš - dřevostavby

Uvažujete o stavbě dřevostavby, nebo pouze potřebujete poradit? Využijte náš kontaktní formulář:

Zeptejte se nás
Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana - prosíme vyplňte výsledek (číslo)
* dvě plus tři je: