Dřevostavby Bartoš / Projektování dřevostaveb

Dřevostavby - Projektování

Dřevostavby Bartoš - dřevěné konstrukce v programu Dietrich’s - projekce dřevostavby V naší projekční kanceláři provádíme výrobní dokumentace pro dřevěné konstrukce v programu Dietrich’s, který byl navržen a vyvinut právě pro dřevostavby.

Úpravy zděných projektů na dřevostavbu

Přepracování projektů, které byly navrženy jako domy zděné, není žádný problém upravit na dřevostavby ať už roubené, či skeletové.

Výsledek navržené dřevostavby

Dřevostavby Bartoš - Projektování dřevostavby v programu Dietrichs

Po namalování si můžete domeček prohlédnout ve 3D, projít si všechny jeho místnosti a ujistit se, že vše odpovídá Vašim představám a požadavkům.

Projektování - Informace o softwaru Dietrichs

Jaké dřevostavby projektujeme?

Dřevostavby Bartoš provádí výrobní dokumentace k různým typům dřevostaveb. Ať už se jedná o dřevostavby k trvalému bydlení či rekreaci, administrativní dřevostavby, nejrůznější druhy drobných dřevostaveb a další. Možností je celá řada, stačí přijít s Vašim projektem a my Vám ho po technologické stránce přizpůsobíme pro dřevostavbu. Více informací najdete v jednotlivých sekcích:

 

Dřevostavby - mohlo by Vás také zajímat:

 

 

Dřevostavby Bartoš

Máte zájem o projekci dřevostavby? Napište nám, ozveme se Vám zpět a domluvíme schůzku, kde se dohodnou detaily potřebné k projekci dřevostavby.

Zeptejte se nás
Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana - prosíme vyplňte výsledek (číslo)
* dvě plus tři je: