O nás

Proč dřevostavby bartoš?

Dřevostavby stavíme již bezmála 30let. Postavili jsme sny spoustě spokojených klientů, o čemž se můžete přesvědčit v našich referencích. Při stavbě Vás provedeme celým procesem od samotné tvorby výrobní dokumentace až po její zhotovení.

krátce z historie firmy

Dřevostavby nás doprovází již od června roku 1990, kdy naše firma vznikla. Majitelem a zakladatelem je František Bartoš, odtud pak také vznikl název firmy. Zabýváme se projektováním a stavbou dřevostaveb a dalších dřevěných staveb.  Až do roku 1995 se firma věnovala pozemnímu stavitelství. Od roku 1995 se začala věnovat pouze stavbě domů z masivního dřeva, zejména roubenek a dalších dřevostaveb. Navázala tak na více jak několikasetletou tradici stavby roubených domů a tesařského řemesla v českých zemích.

rozšíření výroby

V roce 2000 došlo k rozšíření výrobních kapacit rekonstrukcí prostor bývalých jezdeckých kasáren v obci Kosořín u Chocně. Do těchto prostor, které to umožňovaly, byla v roce 2002 nainstalována nová jedinečná technologie – CNC počítačově řízený stroj na kompletní zpracování dřeva, včetně výroby tesařských konstrukcí, roubených a skeletových domů.

offer img

zahraniční zkušenosti

Po zhotovení několika domů majitel pan Bartoš odletěl do Kanady k firmě, která dřevostavby z masivního dřeva vyrábí již více než sto let. U této firmy čerpal nové zkušenosti, pozoroval nové technologie a způsoby stavby dřevostaveb a roubenek, včetně vhodnosti různých typů dřevin pro dané konstrukce. Z těchto zkušeností firma těží a vychází do dnešní doby.

velké skladové zásoby

Máme skladové zásoby materiálů používané na naše dřevostavby - zásoby červeného cedru, lepené borovice i konstrukčního masivního smrku. Materiály držíme skladem jak v neopracovaném tak i v naprofilovaném stavu. Materiál nabízíme i dalším firmám zabývajícím se stavbou dřevostaveb.


Více informací o našich skladových zásobách zde: Dřevostavby - Skladové zásoby

images

Využijte nezávaznou kalkulaci

Máte v plánu pořídit si dřevostavbu? Líbí se Vám roubené domy a potřebujete poradit? Využijte našeho nezávazného poptávkového formuláře a zeptejte se na cokoliv, co Vás na dřevostavbách zajímá.

22

Let s vámi

250

Realizací

15500

Kubíků dřeva